![](/uploads/IqLxUIDM/700x0_1111x0/295246-cover_09_nea_forum_seb.jpg)
07/04/2009 0 Σχόλια
Συμμετοχή στο Ανοιχτό Forum του ΣΕΒ
Ο Χρυσός Οδηγός συμμετείχε ως χορηγός στο Ανοιχτό Φόρουμ ’09 του Συνδέσμου Επιχειρήσεων και Βιομηχανιών...
Ο Χρυσός Οδηγός συμμετείχε ως χορηγός στο Ανοιχτό Φόρουμ ’09 του Συνδέσμου Επιχειρήσεων και Βιομηχανιών ( 7 Απριλίου 2009, Αθήνα Ξενοδοχείο Caravel). Βασικό θέμα του Φόρουμ ήταν η Ελλάδα μπροστά στην παγκόσμια κρίση. Στο Ανοιχτό Φόρουμ ’09 παρευρέθηκαν Πρόεδροι, Δ/νων Σύμβουλοι, Γενικοί Δ/ντες και Διευθυντικά Στελέχη εκπροσωπώντας Βιομηχανίες, Επιχειρήσεις, Τράπεζες, Οργανισμούς και ΜΜΕ.
Σχόλια